Obejrzyj historie. Zainspiruj się. Zacznij działać.

Bieżace
Wiadomości

Aktualności biura prasowego AMW

Święto 15. Pułku Ułanów Poznańskich 26-28.04.2019

Święto Ułanów Poznańskich jest jednym z największych spotkań wojska i środowisk kultywujących tradycje kawaleryjskie w Polsce. Uroczystości cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Poznania, będąc doskonałą okazją do promocji obronności i pozytywnego wizerunku Wojska Polskiego. 

Podczas festynu kawaleryjskiego, który odbędzie się 27 kwietnia, pracownicy Agencji Mienia Wojskowego będą prowadzili sprzedaż powojskowego asortymentu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Czytaj więcej

Europejska Noc Muzeów- otwarcie wystawy czasowej MUNDUR W FILMIE - Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Kolejna edycja wydarzenia - prezentacja muzealnej kolekcji ale także koncerty, pokazy, wernisaże, prezentacje unikatowych kolekcji i pamiątek. Wernisażom i pokazom zabytków w nowym świetle, będą towarzyszyć prezentacje artystyczne oraz pokazy grup rekonstrukcji historycznej.

Czytaj więcej

XII Międzynarodowa Wystawa Air Fair 17-18 V 2019

Wystawa AIR FAIR to cykliczne wydarzenie dla przedstawicieli branży lotniczej. Pierwsza edycja odbyła się w 2007 roku. Organizatorem imprezy są Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. Podcza każdej edycji goszczonych jest około 100 wystawców przedstawiających nowoczesne technologie wdrażane w armii, sprzęt, który wykorzystywany jest w wojsku, ale również zabytkowe okazy wycofane już z użytku.

Czytaj więcej

Podkarpackie Targi Budownictwa EXPO DOM 22-24 III 2019

To największe tego typu wydarzenie na Podkarpaciu. Ponad 200 wystawców i tysiące zwiedzających. Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. 

Czytaj więcej

Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2-3 III 2019

Łódz­kie Targi Nie­ru­cho­mo­ści & Budowa Domu to naj­waż­niej­sza i naj­więk­sza impreza tar­gowa, która sku­pia nie­mal wszyst­kie firmy z sek­tora branży nie­ru­cho­mo­ści, branży budow­la­nej (od kom­plek­so­wej budowy domu pod klucz) po branżę finan­sową i wypo­sa­że­nia wnętrz.

Czytaj więcej

Oferta
Zainspirowany?

Sprawdź, czym się zajmujemy:

Czym jest
Agencja Mienia Wojskowego

Dowiedz się więcej o nas: